ویدئو پروژکتور ویدیو کنفرانس دوربین مدار بسته برد هوشمند قطعات و لوازم
+982188924592
Email: info@solarism.ir
سولاریسم
ویدئو پروژکتور ویدیو کنفرانس دوربین مدار بسته برد هوشمند قطعات و لوازم
Tehran, Tehran Iran Google+
سولاریسم
محصولات کمک آموزشی
Tehran, Tehran
Iran
info@solarism.ir
00982188924592
سولاریسم
ویدئو پروژکتور محصولات کمک آموزشی سولاریسم محصولات کمک آموزشی سولاریسم محصولات کمک آموزشی سولاریسم محصولات کمک آموزشی سولاریسم محصولات کمک آموزشی سولاریسم

شرکت سولاریسم بعنوان مجموعه ای متخصص در ارائه راه حل های تصویردر سایز بزرگ و محصولات کمک آموزشی و اداری و سازمانی ، ورود شما را به وب سایت این شرکت خوشامد می‌گوید.

مجموعه سولاریسم فعالیت بازرگانی خود را از سال 1381 در زمینه IT با واردات و توزیع قطعات سخت افزاری رایانه و همچنین محصولات کمک آموزشی آغاز کرده است .

درآن زمان سولاریسم با واردات ماژولهای حافظه و کارت های گرافیک از مارکهای Kingston و Point of View توانست خود را به بازار معرفی نماید ، همزمان با شروع به فعالیت در محصولات ویدئوپروژکتور و نصب و تجهیزات بسیاری از سالن ها و سازمان ها توانست جایگاه خود را در رده محصولات تخصصی بدست آورد . در سالهای بعد با گسترش فعالیت خود و دقت در انتخاب مارکهای با کیفیت ، بیشتر تمرکز خود را معطوف به مارک های Patriot و Sapphire و همچنین سری محصولات حرفه ای Sony (ویدئوکنفرانس ، دوربین سالن و ویدئوپروژکتور ) ادامه داد.

از سال 1387 و با سیاست حضور متمرکز و همه جانبه در عرصه هوشمند سازی مدارس و کمک به نیاز بخش فرهنگی و پرورش کشورمان در حوزه تأمین  سخت افزار مرغوب کمک آموزشی تصمیم به تقویت فعالیت خود در این بخش نمود.به همین منظور در سال 1389 با شروع به همکاری با کمپانی معظم ویوسونیکViewSonic امریکا اقدام به ثبت شرکت تصویرگستران دوران با نام گارانتیسولاریسم در ایران گردید.

طی سالهای گذشته و با وجود مشکلات تحریم و تنگناهای تجاری بسیار ، این مجموعه موفق به اخذ مدارک معتبر و حائذ اهمیتی گردید و در حال حاضر رزومه بسیار قوی این مجموعه در طی سالیان اخیر نشان از لطف و اعتماد مشتریان به این مجموعه دارد.

در حال حاضر تصویرگستران دوران (سولاریسم ) بعنوان نماینده رسمی و انحصاری محصولات ViewSonic امریکا در ایران ، افتخار دارد با استعانت از پروردگار متعال و کوشش همکاران متخصص و مجرب توام با ارائه محصولات نوین گامی مثبت در زمینه ارتقای سطح آموزش و اعتلای محیط آموزشی کشور عزیزمان بردارد.

 

عمده محصولات شا مل: ویدئو پروژکتور ، ویدئو وال،  ویدئو کنفرانس و برد های هوشمندمی باشد.

نمونه پروژه های به انجام رسیده :

سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ( تهران و شهرستان ها(

وزارت راه و ترابری

سازمان انرژی اتمی

حوزه های علمیه

شمار کثیری از دا نشگاه های دولتی و آزاد اسلامی کشور

مناطق مختلف آموزش و پرورش تهران و شهرستان

مناطق مختلف شهرداری تهران و شهرستان

شمار کثیری از سالن های همایش و سالن کنفرانس هتل ها

شهرک های صنعتی

و .............

 

پیشنهادات و نظرات سازنده شما در جهت تکمیل و افزایش کارایی این وب سایت، برای ما بسیار ارزشمند است. ما خوشحال خواهیم شد که دیدگاهها، سؤالات و پیشنهادات شما را از هر طریقی دریافت نماییم. اطلاعات تماس شرکت در منوی "ارتباط با ما" موجود می‌باشد.

 

 

 

Designed by VOLGHAN, Allrights reserved to Solarism.Ir