ویدئو پروژکتور ویدیو کنفرانس دوربین مدار بسته برد هوشمند قطعات و لوازم
+982188924592
Email: info@solarism.ir
سولاریسم
ویدئو پروژکتور ویدیو کنفرانس دوربین مدار بسته برد هوشمند قطعات و لوازم
Tehran, Tehran Iran Google+
سولاریسم
محصولات کمک آموزشی
Tehran, Tehran
Iran
info@solarism.ir
00982188924592
سولاریسم
محصولات کمک آموزشی سولاریسم محصولات کمک آموزشی سولاریسم محصولات کمک آموزشی سولاریسم محصولات کمک آموزشی سولاریسم محصولات کمک آموزشی سولاریسم محصولات کمک آموزشی سولاریسم

خریدار محترم ،طبق مصوبه سالیانه اداره مالیات ارزش افزوده، ضریب عددی مالیاتی به انتهای فاکتور افزوده می گردد.

کابل RGB

کابل RGB
مدل کالا: -
موجودی: در انبار
قیمت: تماس بگیرید

 ویدئو پروژکتور به عنوان یک دستگاه حرفه ای تصویری شامل مجموعه ای از کانکتور های مخصوص است که طبیعتا کابل های مرتبط به آنها نیز باید توسط کاربران مورد استفاده قرار گیرد. معمولا در پک دستگاهها کابلهای حداقلی در اندازه های استاندارد (حدود 1.5 الی 1.8 متر) وجود دارند. در صورت نیاز کاربر به نصب ویدئو پروژکتور به سقف نیاز خواهد بود تا کابلهای مورد نظر در متراژ بالاتر تهیه گردند. این همان جایی ست که مسئله کیفیت کابل مطرح می شود. تهیه کابل با کیفیت پایین یکی از بدترین انواع صرفه جوییست چرا که گاها ملاحظه شده بعضی از خریداران در خرید ویدئو پروژکتور با صرف بیشترین دقت و هزینه اقدام می کنند ولی با استفاده از کابلهای رابط کم کیفیت عملا تصویری بسیار نا مطلوب -نسبت به ویدئو پروژکتوری که خریده اند- دریافت می کنند.

کابل RGB یا VGA از مرسوم ترین کابلهای مورد استفاده برای ویدئو پروژکتور محسوب می شود. کانکتور RGB پانزده پین بوده و شکل ظاهری آنها برای بیشتر کاربران کامپیوتر آشناست. از طریق 5 پین این کانکتور و کابل، سیگنال آنالوگ RGBHV (قرمز-سبز-آبی-افقی-عمودی) از کامپیوتر به دستگاه نمایشگر ارسال می شود. در بعضی از ویدئو پروژکتور ها به علت محدودیت فضای پنل ورودی (کاهش حجم و وزن دستگاه) از یکی از  کانکتورهای  RGB به صورت دو منظوره برای ورودی و یا خروجی مانیتور استفاده می شود که از طریق منو قابل تنظیم است. کابلهای RGB در متراژهای مختلف (5 متر، 10 متر، 15 متر، 20 متر و بالاتر) قابل ارائه است. به علت تفاوت کیفیت و درجه این کابلها و تاثیر مستقیم آن روی کیفیت تصویر دریافتی توصیه می شود از کابلهای درجه یک استفاده شود.

Designed by VOLGHAN, Allrights reserved to Solarism.Ir