ویدئو پروژکتور ویدیو کنفرانس دوربین مدار بسته برد هوشمند قطعات و لوازم
+982188924592
Email: info@solarism.ir
سولاریسم
ویدئو پروژکتور ویدیو کنفرانس دوربین مدار بسته برد هوشمند قطعات و لوازم
Tehran, Tehran Iran Google+
سولاریسم
محصولات کمک آموزشی
Tehran, Tehran
Iran
info@solarism.ir
00982188924592
سولاریسم
محصولات کمک آموزشی سولاریسم محصولات کمک آموزشی سولاریسم محصولات کمک آموزشی سولاریسم محصولات کمک آموزشی سولاریسم محصولات کمک آموزشی سولاریسم محصولات کمک آموزشی سولاریسم

مروری بر ویدئو کنفرانس با راه حلهای ویدئو کنفرانس کاوا شما می توانید یک جلسه حضوری را کاملا شبیه سازی کنید: می توانید دیگران را ببینید و صدایشان را به وضوح بشنوید. با ویدئو کنفرانس حتی می توانید اسناد و مدارک را نمایش دهید و مصوبات یک جلسه را با امضاء خود تأیید کنید. در ویدئو کنفرانس فاصله نقاط مهم نیست و می توانید در هر کجای دنیا که باشید یک جایگزین مناسب برای ملاقات رو در رو داشته باشید...

مزایای ویدئو کنفرانس گسترش شدید سیستم های ویدئو کنفرانس در سال های اخیر به دلیل مزایای زیادی است که این فناوری با خود به همراه دارد. مزیت اقتصادی ویدئو کنفرانس. مهمترین ویژگی یک کنفرانس ویدئویی، حذف مسافرت های شغلی و استفاده بهینه از زمان می باشد. در جایی که وقت ارزشمند است، اتلاف وقت موجب ضرر اقتصادی می گردد. در نتیجه استفاده از سیستم های ویدئو کنفرانس حداقل هم ارزش با زمان می باشد. هرچه زمان با ارزش تر باشد، با استفاده از ویدئو کنفرانس سود بیشتری نصیب ما خواهد شد.

هر چقدر کسب و کارت شما رشد میکند و سازمانتان گسترش میابد ، ضرورت استفاده از یک اتاق حرفه ای کنفرانس بیشتر احساس میشود. برای جلسات کاری ، تجاری و آموزشی به اتاقهای بزرگتری نیاز خواهید داشت که میتواند به بزرگی یک اتاق کنفرانس، یک کلاس درس و حتی یک آمفی تئاتر باشند. در تمام این موارد کارشناسان شرکت مهندسی نوآوران تحقیق پاسخگوی تمام نیازهای صوتی- تصویری و ارتباطی شما از قبیل سیستمهای کنفرانس صوتی ، ویدئو کنفرانس ، ویدئو پروژکتور ، برد هوشمند و پرده های نمایش خواهند بود.

پیشنهاد ما مبتنی بر پیشرفته ترین و بهینه ترین فناوری های روز خواهد بود تا هم از نظر فنی نیاز شما را برطرف نماید و هم از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد. استفاده از میکروفنهای کنفرانس بی سیم توآ و تجهیزات ویدئو کنفرانس لایف سایز همانقدر که باعث بالا رفتن کیفیت و اثرگذاری بیشتر جلسات اداری و تجاری شما میگردد ، نقش به سزائی نیز در کاهش هزینه های سازمانتان خواهد داشت.

تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری به شکل های مختلف می توانند ترکیب شده و شبکه ویدئو کنفرانس را تشکیل دهند. نوع تجهیزات بسته به نیاز پروژه تعیین می شوند این سیستمها از نظر پورت های فیزیکی و قابلیت هایی مثل MCU داخلی از یکدیگر متمایز می گردند. بستر شبکه می تواند بسیار متنوع باشد. در واقع شبکه ویدئو کنفرانس حساس به بستر فیزیکی نیست. هر شبکه ای که بتواند بسته های IP را انتقال دهد و پهنای باند کافی برای برقراری ارتباط را داشته باشد ، برای ویدئو کنفرانس قابل استفاده است ولی کیفیت ارتباط بسیار وابسته به کیفیت خط ارتباطی است. هر قدر پهنای باند ارتباط بیشتر بوده و خط پایدارتر باشد و زمان تاخیر کمتر ، کیفیت ارتباط بهتر خواهد بود.

Endpoint : هر يک از پايانه هاي ويديو کنفرانس که قابليت برقراري ارتباط، ارسال و دريافت صدا و تصوير را داشته باشد. اين پايانه ها مي توانند به دو صورت سخت افزاري مثل POLYCOM HDX 6000 يا نرم افزاري مثل يك كامپيوتر كه نرم افزار POLYCOM PVX روي آن نصب شده باشد.

Codec : مغز اصلي پايانه ويديو کنفرانس که کليه تجهيزات مثل دوربين ، ميكروفون ، نمايشگر و تجهيزات جانبي به آن متصل مي شوند و عهده دار مسئوليت اصلي کار و فشرده سازي و بازگشايي بسته هاي اطلاعاتي مي باشد. در پايانه هاي سخت افزاري اين بخش همان قطعه اي است كه كابل كليه تجهيزات به آن متصل مي گردد و در پايانه هاي نرم افزاري كامپيوتر به علاوه نرم افزار ويديوكنفرانس نقش Codec را دارد...

تیم‌ویوئر (به انگلیسی: TeamViewer) نرم‌افزاری است برای کنترل، هدایت، و تعمیر رایانه ها از راه دور از طریق وصل دو رایانه با کمک شبکه اینترنت. این نرم‌افزار متعلق به شرکت آلمانی "TeamViewer GmbH" تا چندی پیش فقط قابل خرید بود ولی اکنون میتوان آنرا برای مصارف شخصی به رایگان دانلود و استفاده کرد. دو کاربر میتوانند با نصب و بکار گیری این نرم‌افزار و رد و بدل رمزهای عبور، رایانه‌های خود را به طوری با یکدیگر مرتبط سازند که یک کاربر (طرف فعال) تصویر مانیتور کاربر دیگر را از دور ببیند و به تمامی محتوی رایانه او دسترسی داشته باشد. با کمک این برنامه امکانات وسیع آپلود و دانلود نرم‌افزار هم مهیا میشود. این نرم‌افزار از کارساز پراکسی (Proxy)، فایروال و برگردان نشانی شبکه (NAT) براحتی عبور میکند...

دیری نخواهد پایید که سیستم های بی سیم تکنولوژی اطلاعات ، ما را احاطه خواهند کرد. با افزایش روزافزون ابزارآلات بی سیم و وسایلی بر پایه  کارکردی بلوتوس و اینفرارد و ... نیاز شرکت های پیشرفته در استفاده از سیستم هایی که به دلیل شلوغی شبکه های ارتباطی دچار مشکل نشوند به وضوح احساس می شود.در این زمینه شرکت های زیادی می باشند که در تلاشند به فناوری هایی دست یابند که حتی الامکان برطرف کننده ی این مشکل باشند .
یکی از زمینه های کاری شرکت مهندسی نوآوران سیستم های کنفرانس می باشند . در زمینه ی سیستم های کنفرانس سمینارها و کنفرانس های زیادی برگزار گردیده است .در25 و 26 ماه می میلادی سال 2013 پنجمین کنفرانس سیستم های اطلاعاتی بی سیم و سیستم های اطلاعاتی تجاری در نپال برگزار گردید.در طی پنج سال برگزاری این کنفرانس ها رشد زیادی در زمینه ی نوسازی مشاهده شده است .هر ساله تحقیقات زیادی توسط محقیقین بین المللی در زمینه های سیستم های اطلاعاتی بی سیم انجام می شود.

Designed by VOLGHAN, Allrights reserved to Solarism.Ir