??????? ??? ?????? ????????
??????? ??? ?????? ????????
??????? ??? ?????? ????????
??????? ??? ?????? ????????
??????? ??? ?????? ????????
??????? ??? ?????? ????????

مزایای بُرد های هوشمند چیست ؟بُرد هوشمند

بعلت اینکه بردهای هوشمند بسیار شبیه وایت بردهای معمولی هستند حتی معلمین و اساتید ناآشنا با تکنولوژی نیز می توانند از آنها استفاده کنند.

این بُردها به گسترش استفاده از آموزش های الکترونیکی کمک می کنند زیرا به خوبی نشان می دهند چه جایگزین های مناسبی برای تخته های معمولی هستند.

آنها کار را برای معلمین جهت ارائه محتوای مختلف با گستره ی وسیع در یک کلاس آموزشی آسان می کنند. به عنوان مثال نمایش یک عکس، سند ورد، نمودار تحلیلی و ... را همزمان می توانند در اختیار داشته باشند.

این تخته ها به اساتید اجازه می دهند تا موضوعات آموزشی مناسبی را با سرعت و خلاقیت بیشتری تولید کنند و همزمان در کلاس درس نمایش دهند.

دانش آموزان با سرعت و کیفیت بهتری مطالب را فرا می گیرند. همچنین این امکان برای آنها فراهم می شود تا با یکدیگر به بحث بپردازند زیرا وقتشان بابت یادداشت برداری تلف نمی شود.

ترکیب یکپارچه محیط آموزشی مجازی به همراه موضوعات مختلف آموزشی پتانسیل زیادی را برای به اشتراک گذاری منابع بوجود می آورد.

با استفاده از بُردهای هوشمند ما تدریس و یادگیری را زنده کنید. این سیستم ها به منظور افزایش توجه مخاطبان با ارائه یک پلتفرم طراحی شده اند که به تعاملی بودن درس هایتان کمک می کند. بُردهای هوشمند و نرم افزار آموشی Promethean یک جزء اساسی برای هر کلاس درس مدرن محسوب می شود. با توجه به منحصر بفرد بودن هر کلاس درس، سیستم های هوشمند Promethean در طیف گسترده ای از کانفیگ ها فراهم آمده اند تا شما را در انتخاب بهترین راهکار یاری دهند.

 

بردهای هوشمند
ابعاد صفحه 78 اینچ
رزولیشن 12800x9200
نقاط حساس همزمان 200 نقطه بر ثانیه
توضیحات # وشتن بر روی برنامه ها برای مشخص کردن نکات مهم و حاشیه نویسی # مشاهده و جابجایی در وب سایت ها به گونه ای که تمام کلاس شاهد آن باشند # ترویج کار گروهی با دعوت از دانش آموزان برای مشارکت و استفاده از بُرد و نوشتن نقطه نطراتشان بطور مستقیم بر روی آنها # همکاری گروهی در واژه پردازی بر روی اسناد، صفحات گسترده و پروژه های طراحی # اتصال به یک سیستم کنفرانس ویدیویی # امکان تعامل دانش آموزان و کارمندان با تخته بدون نیاز به کامپیوتر # ارائه ی تمام ویژگی های وایت بوردهای سنتی از قبیل نوشتن مستقیم بر روی تخته، هایلایت کردن، کشیدن اَشکال ( هندسی ) و پاک کردن اشتباهات به علاوه ی امکاناتی که ذخیره یا پرینت اطلاعات را به مراتب ساده تر می کند. # فراهم کردن یک صفحه کلید شناور بر روی نرم افزار برای وارد کردن متن یا اطلاعات تقریبا در هر نرم افزاری # ویرایش مستقیم بر روی صفحه و قابلیت ضبط تغییرات و موارد اضافه شده # فراهم کردن یک فلیپ چارت الکترونیکی شامل تمام متن ها و اشکال که به صورت فایل HTML ذخیره شده اند تا بعدا از طریق اینترنت مورد استفاده قرار بگیرند و یا آرشیو شوند. # امکان ذخیره نکات برای دانش آموزانی که ارائه را از دست داده اند. # ارائه کارهای دانش آموزان به تعداد زیادی مخاطب # نمایش ویدیوهایی که مطالب دشوار را بصورت تصویری شرح می دهند # نمایش واقعی از یک برنامه آموزشی، از این نظر که دانش آموزان می توانند از انگشتان و دست های خود برای کشیدن و نوشتن به جای ماوس استفاده کنند. ( در بردهای با امکان تاچ ) # ارائه محتوای آموزشی به شکلی بهتر برای دانش آموزانی که مشکات بینایی دارند و یا دانش آموزانی که نیازهای خاصی دارند، به عنوان مثال با استفاده از محتوای گرافیکی به جای مطالب صرفا متشکل از متن استفاده کنید. # ایجاد اشکال ، نکات و نقشه های مفهومی در همان زمانبندی کلاس ها که بعدها نیز می تواند به عنوان مرجع مورد استفاده قرار گیرد و یا به عنوان جزوات فوری برای درسی که داده شده در اختیار دانش آموزان قرار دهید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
   بد           خوب

Board Promethean

  • کد محصول:78"
  • موجودی:در انبار
  • تومان0

  • قیمت بدون مالیات:تومان0