??????? ??? ?????? ????????
??????? ??? ?????? ????????
??????? ??? ?????? ????????
??????? ??? ?????? ????????
??????? ??? ?????? ????????
??????? ??? ?????? ????????

این تخته دارای یک صفحه دقیقا به اندازه 4 صفحه معمولی است که فضای کافی برای نوشتن تمام ایده ها در طی یک جلسه پویا را می دهد . نیازی به توقف در جلسه برای پاک کردن مطالب نیست . فقط به نوشتن ادامه دهید !

فضای نوشتن زیاد برای جلسات طولانی

پلاس کار را برای ثبت آنها راحت تر کرده است . نیازی به توقف های زیاد برای ذخیره و پاک کردن مطالب نیست . همه چیزا را نگه دارید و با یک لمس ساده به عقب برگشته و ببینید که چه مطالبی را نوشته بودید . حتی می توانید نوشته های هر صفحه را فشرده کرده و همگی را در یک صفحه کنار هم گذاشته و چاپ کنید.

پنل ها به صورت یک حلقه با 4 صفحه مخصوص نوشتن می باشد و با حرکت دادن صفحه ها به جلو یا عقب باعث میشود همیشه فضای خالی برای نوشتن داشته باشید.

پانل ساده

پانل دکمه های دستگاه به قدری ساده طراحی شده است که کار با تخته را برای کاربر آسان تر میکند

تنظیمات مربوط به مرورگر

در گذشته کپی بورد ها برای کار در شبکه نیاز به یک نرم افزار مخصوص داشتند ولی با کپی بورد های پلاس می توانید تمام تنظیمات را در مرورگر خود انجام دهید فارغ از اینکه چه سیستم عاملی داشته باشید .

 

بردهای هوشمند
ابعاد صفحه عرض تخته : 1300 میلی متر و 52 اینچ
شرایط محیطی دما : 10-35 درجه سانتیگراد 50-95 درجه فارنهایت
سیستم عامل microsoft windows XP- windows Vista Windows 7 APPLE Macintosh computer with standard USB port Mac OS X 10.5 or later
مصرف Standby 3w operation 12w
اتصالات USB flash memory FAT16,32 USB 2.0 Hi-Speed Network : LAN port RJ-45
توضیحات تعداد صفحات : 4 تغییر صفحه به صورت موتوری و دستی قابلیت های شبکه ای چاپ رنگی - سیاه وسفید(در صورت اتصال به پرینتر) قابلیت ذخیره سازی در کامپیوتر (بدون نیاز به نرم افزار مخصوص ) امکانات امنیتی- غیر فعال کردن قابلیت ذخیره سازی در فلش ، شبکه و کامپیوتر دارای قابلیت یاداوری پاک کردن تخته اعمال محدودیت در چاپ رنگی مصرف برق پایین دارای عملکرد کم صدا دارای صفحه آهنربایی برای چسباندن اجسام قابلیت تنظیم ارتفاع پایه قابلیت چاپ صفحات -چاپ فشرده

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
   بد           خوب

Copy Board PLUS N-204S

  • تولید کننده: CopyBoard PLUS
  • کد محصول:N-204S
  • موجودی:در انبار
  • تومان0

  • قیمت بدون مالیات:تومان0