??????? ??? ?????? ????????
??????? ??? ?????? ????????
??????? ??? ?????? ????????
??????? ??? ?????? ????????
??????? ??? ?????? ????????
??????? ??? ?????? ????????
  • IBoard 82

در سالهای اخیر، معلمان بر اهمیت استفاده از تکنولوژی های مختلف برای آموزش مهارت های قرن 21 و پیشرفت دانش آموزان تاکید کرده اند. برد هوشمند I Board یکی از ابزارهای آموزشی ضروری در کلاس های درسی قرن بیست و یکم می باشد. برد هوشمند مهمترین قطب کلاس های درسی مدرن می باشد. یک صفحه ی نمایش بزرگ و لمسی که به یک کامپیوتر و پروژکتور متصل میشود، بردهای هوشمند همانند یک صفحه ی کامپیوتری غول پیکر می باشند که کاربران با لمس آن از آن استفاده می نمایند. برد هوشمند iBoard تمام چیزهایی که روی صفحه ی کامپیوتر دیده می شوند را قادر می سازد تا بتوانند روی برد هوشمند به نمایش دربیایند.

سطح برد هوشمند فاقد هرگونه سیم کشی و دستگاه الکترونیکی می باشد، که آن را در برابر آسیب های سطحی بسیار مقاوم کرده و هزینه های نگهداری را به حداقل می رساند. برد هوشمند iBoard از آخرین تکنولوژی سنجش نور اینفرارد (IR) استفاده می کند. این به کاربران اجازه می دهد تا بدون نیاز به استفاده از قلم الکتریکی یا هر دستگاه دیگری با برد هوشمند کار کنند. به سادگی از نوک انگشت خود یا هر شیء قلم مانند برای کار با برد هوشمند استفاده نمایید.

بردهای هوشمند
ابعاد صفحه 78 اینچ
شرایط محیطی دما: 10- تا 45 رطوبت: 10% - 95%
رزولیشن 4096*4096
دقت 2 میلیمتر
نقاط حساس همزمان
صدا
سیستم عامل سازگار با تمام نرم افزارها
زاویه دید
زمان پاسخ 120d/s
تعداد رنگ
خطا
منبع نیرو
مصرف
اتصالات امکان اتصال به کامپیوتر بصورت باسیم (USB PORT)
گارانتی
توضیحات امکان استفاده از صفحه برد بدون آزار چشم ایجاد صفحات کاری نامحدود امکان بزرگنمایی محدوده معینی از تصویر امکان استفاده از قلم و انگشت با استفاده از مادون قرمز دارای کلید های میانبر بر روی صفحه جهت دسترسی سریع و آسان به انتخاب قلم وموس و انگشت ، انتخاب صفحات ذخیره شده و ... در صورت نیاز به تعمیر، صفحه برد جدا می شود

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
   بد           خوب

IBoard 82

  • کد محصول:82"
  • موجودی:در انبار
  • تومان0

  • قیمت بدون مالیات:تومان0